Hastanemizde Yapılan Bayramlaşma Töreninde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç Akademik, İdari ve Destek Personelimiz ile Bir Araya Geldi

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç, 7 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Hastanemiz akademik, idari ve destek personeli ile bir araya geldi. 

Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimlik Binasında düzenlenen bayramlaşma törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İpek Özunan, Prof. Dr. Mustafa Kazaz ve Prof. Dr. Ramazan Gökbunar ile Genel Sekreterimiz Ali Emirosmanoğlu katıldı.

Akademik, idari ve destek personelimizin yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma törenlerinde birer konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Ataç, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Prof. Dr. Ahmet Ataç, “Yoğun gayretleri ve çabalarıyla hastalarımızın sağlık hizmeti alma konforunu artıran hekimlerimiz, sağlık hizmeti verme konforunun artmasına destek olan idari personelimiz ve destek hizmetlerindeki personelimiz, hepiniz törenimize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Hepinizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.

Küçük dokunuşlarla alacağımız büyük mutluluklar, bizi daha ileri taşıyacak. 

Sizlerle değerlendirme toplantısı yapmıştık, anketlerimizi değerlendirdik. Öncelikle her birinize, yazmış olduğunuz her cümle için ayrı ayrı teşekkür ederim. Tespit edilip dokunulamayan, çözülmek istenilip bir şekilde engele takılıp çözülemeyen sorunları çözmeye başladık. Öncelikle destek hizmeti personelimizin sorunlarına öncelik verdik ki onların sorunları doğal olarak hekimlerimizi rahatlatacak alanlardı. Başka alanlarda da görüşlerinize başvurduk.  Hakikaten çok reel analizler yapmışsınız. Bizim altyapımızın fotoğrafını çeken sonuçlarla karşılaştık. İdari personelimizin tespitleri noktasında da çalışmalarımızı başlattık. Küçük dokunuşlarla alacağımız büyük mutluluklar, bizi daha ileri taşıyacak. 

Çeşitli alanlarda görev değişikliklerine gittik, gideceğiz. Bu görev değişikliklerini yaparken de bu görevi yapmış arkadaşımızı kırmadan, incitmeden, üzmeden görevini teslim etmesini sağlamak gayretiyle, keskin, radikal kararlar almamaya özen gösteriyorum. Çünkü buralarda görev yapmış, bir şekilde sizlerin çalışma yaşamınıza katkı sağlamak üzere istihdam edilmiş arkadaşlarımız kendilerince çaba sarf ettiler. Görevleri tamamlandığında da koridorlarda karşılaşacaksınız. İnşallah sizleri güzel bir kafe ve yemekhaneye kavuşturduğumuzda, aynı masayı paylaşacaksınız. Zaman tanıyoruz, süreyi iyi kullansın, bize de çalışma alanları versin istiyoruz.

Beni bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı desteklemek üzere, bize yardımcı olacak tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 

Elimizden gelen her türlü gayreti sarf edip, çok güzel ve huzurlu bir barış ortamı tesis edeceğiz.

Önümüzdeki hafta idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nızı kurumum, şahsım ve Rektör Yardımcılarım adına da kutluyorum. Daha güzel ortamlarda, daha mutlu bakışlarla beraber olacağız. Dertleri söylemekle olmuyor, çözüm yollarını hep birlikte bulacağız. Elimizden gelen her türlü gayreti sarf edip, çok güzel ve huzurlu bir barış ortamı tesis edeceğiz. Bize yardımcı olan, gayret sarf eden tüm arkadaşlarımızla beraber yürümeye hazırız. Hangi alanla ilgili, ne tür bir görüş sunduysanız, kesinlikle muhatap bulacak ve değerlendirmeye tabi tutulacak. Yaklaşan Kurban Bayramının tüm İslâm âlemine, Ülkemize ve Üniversitemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinizin bayramını en içten duygularımla kutluyorum” diye konuştu.

  • Başhekime Mesaj
  • Etkinlik Takvimi
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik