Başhekim Mesajı

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet olarak kabul edilen sağlık hizmetini; hasta beklentileri doğrultusunda, profesyonel kadromuz ile en son teknoloji, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak sunmak amacındayız.

Bu onurlu görevi yerine getirirken; hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetini temel çalışma prensibi olarak kabul ediyoruz.

Kaliteli sağlık hizmet sunumu ilkesiyle çıktığımız bu yolda; sürekli gelişim ve iyileşme parolası ile yasal mevzuat ve kalite yönetim prensipleri çerçevesinde; doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanması için gayret göstermekteyiz.

Bizler, birbirini tamamlayan bir bütünün parçalarıyız. Çok kıymetli çalışma arkadaşlarım ve siz değerli misafirlerimizle birlikte mutlu bir çatı altında sağlıklı yarınlara ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Hastanemiz; sizlerden aldığı destek ve yönetim prensipleri çerçevesinde “Sağlığınız Emin Ellerde” ilkesini benimseyerek, nitelikli sağlık hizmeti vermeye devam edecektir.

Bizlerle birlikte bu yolda yürüyen, gayret gösteren, hastanemizin her kademesinde görev yapan mesai arkadaşlarıma ve şehrimizin, bölgemizin, ülkemizin her köşesinden hizmet verdiğimiz misafirlerimize sağlık ve esenlikler diler, saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. İsmet TOPÇU

Başhekim